Harta aplicațiilor AMN Insight

VasluiVranceaVâlceaTeleormanTimișTulceaSuceavaSatu MareSălajSibiuPrahovaOltNeamțMureșMaramureșMehedințiIașiIalomițaIlfovHarghitaHunedoaraGiurgiuGalațiGorjDoljDâmbovițaCovasnaConstanțaCaraș-SeverinCălărașiClujBuzăuBrașovBotoșaniBrăilaBistrița-NăsăudBihorBacăuAradArgeșAlbaBucureștiSBABHDCJBNMSHRBCBVPHCVBZVNBRILIFCLBHSMMMSJARTMCSMHDJOTTRGRGJVLAGDBSVBTNTISVSGLTLCTB
Alegeți unul dintre județele de pe hartă, sau folosiți caseta de căutare de mai jos pentru a vizualiza locațiile AMN Insight corespunzătoare.

Alba

CJRAE Alba
Alba Iulia
CJAP Alba
Alba Iulia
Colegiul Economic „Dionisie Pop Marţian” Alba Iulia
Alba Iulia
Colegiul Național „Horea, Cloșca și Crișan” Alba Iulia
Alba Iulia
Colegiul Tehnic „Alexandru Domșa” Alba Iulia
Alba Iulia
Colegiul Tehnic „Apulum” Alba Iulia
Alba Iulia
Colegiul Tehnic „Dorin Pavel” Alba Iulia
Alba Iulia
Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia
Alba Iulia
Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia
Alba Iulia
Seminarul Teologic Ortodox „Sfântul Simion Ștefan” Alba Iulia
Alba Iulia
Liceul Teologic Romano-Catolic „Grof Majlath Gusztav Karoly” Alba-Iulia
Alba Iulia
Școala Gimnazială „Avram Iancu” Alba Iulia
Alba Iulia
Școala Gimnazială „Ion Agârbiceanu” Alba Iulia
Alba Iulia
Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Alba Iulia
Alba Iulia
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 12 Alba Iulia
Alba Iulia
Încă 25 școli...

Argeș

CJRAE Argeș
Pitești
CJAP Argeș
Pitești
Colegiul Național „Ion C. Brătianu” Pitești
Pitești
Colegiul Tehnic „Costin D. Nenițescu” Pitești
Pitești
Liceul Teoretic „Ion Barbu” Pitești
Pitești
Liceul Tehnologic „Astra” Pitești
Pitești
Școala Gimnazială „Alexandru Davila” Pitești
Pitești
Școala Gimnazială „Ion Minulescu” Pitești
Pitești
Școala Gimnazială „Mircea cel Bătrân” Pitești
Pitești
Școala Gimnazială „Nicolae Bălcescu” Pitești
Pitești
Școala Gimnazială Băiculești
Băiculești
Liceul Teoretic Costești
Costești
Școala Gimnazială Nr. 1 Costești
Costești
Liceul Tehnologic Mărăcineni
Mărăcineni
Școala Gimnazială Mărăcineni
Mărăcineni
Încă 11 școli...

Brașov

CJRAE Brașov
Brașov
Colegiul „Emil Racoviță” Brașov
Brașov
Colegiul de Științe „Grigore Antipa” Brașov
Brașov
Colegiul Național „Andrei Șaguna” Brașov
Brașov
Colegiul Național „Aprily Lajos” Brașov
Brașov
Colegiul Național „Dr. I. Meșotă” Brașov
Brașov
Colegiul Național „Unirea” Brașov
Brașov
Colegiul Național de Informatică „Grigore Moisil” Brașov
Brașov
Colegiul Național Economic „A. Bârseanu” Brașov
Brasov
Colegiul Tehnic „Maria Baiulescu” Brașov
Brașov
Colegiul Tehnic „Mircea Cristea” Brașov
Brașov
Colegiul Tehnic „Remus Răduleț” Brașov
Brașov
Colegiul Tehnic „Transilvania” Brașov
Brașov
Colegiul Tehnic de Transporturi Brașov
Brașov
Liceul „Andrei Mureșanu” Brașov
Brașov
Încă 214 școli...

București

Centrul Municipiului București de Resurse și Asistență Educațională (CMBRAE)
București
Colegiul Național „Aurel Vlaicu” București
București
Colegiul Național „Cantemir Vodă” București
București
Colegiul Național „Elena Cuza” București
București
Colegiul Național „Emil Racoviță” București
București
Colegiul Național „Gheorghe Lazar” București
București
Colegiul Național „Gheorghe Șincai” București
București
Colegiul Național „Grigore Moisil” București
București
Colegiul Național „Ion Creangă” București
București
Colegiul Național „Ion Luca Caragiale” București
București
Colegiul Național „Ion Neculce” București
București
Colegiul Național „Iulia Hașdeu” București
București
Colegiul Național „Mihai Eminescu” București
București
Colegiul Național „Spiru Haret” București
București
Colegiul Național „Victor Babeș” București
București
Încă 240 școli...

Buzău

CJRAE Buzău
Buzău
Colegiul Național „Mihai Eminescu” Buzău
Buzău
Colegiul Economic Buzău
Buzău
Colegiul Agricol „Dr. C. Angelescu” Buzău
Buzău
Liceul Pedagogic „Spiru Haret” Buzău
Buzău
Liceul Teoretic „Alexandru Marghiloman” Buzău
Buzău
Liceul Tehnologic „Costin D. Nenițescu” Buzău
Buzău
Liceul Tehnologic „Dimitrie Filipescu” Buzău
Buzău
Școala Gimnazială „Căpitan Aviator Mircea T. Bădulescu” Buzău
Buzău
Școala Gimnazială „Episcop Dionisie Romano” Buzău
Buzău
Școala Gimnazială „Ion Creangă” Buzău
Buzău
Școala Gimnazială „Sfântul Apostol Andrei” Buzău
Buzău
Școala Gimnazială Nr. 11 Buzău
Buzău
Grădinița cu Program Normal Nr. 1 „Pinochio” Buzău
Buzău
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 1 Buzău
Buzău
Încă 10 școli...

Gorj

CCD Gorj
Târgu Jiu
CJRAE Gorj
Târgu Jiu
CJAP Gorj
Târgu Jiu
Colegiul Național „Spiru Haret” Târgu Jiu
Târgu Jiu
Colegiul Auto „Traian Vuia” Târgu Jiu
Târgu Jiu
Colegiul Economic „Virgil Madgearu” Târgu Jiu
Târgu Jiu
Colegiul Tehnic „Henri Coandă” Târgu Jiu
Târgu Jiu
Colegiul Tehnic „Ion Mincu” Târgu Jiu
Târgu Jiu
Colegiul Tehnic Nr. 2 Târgu Jiu
Târgu Jiu
Școala Gimnazială „Alexandru Ștefulescu” Târgu Jiu
Târgu Jiu
Școala Gimnazială „Gheorghe Tătărăscu” Târgu Jiu
Târgu Jiu
Școala Gimnazială „Pompiliu Marcea” Târgu Jiu
Târgu Jiu
Școala Gimnazială „Sfântul Nicolae” Târgu Jiu
Târgu Jiu
Grădinița cu Program Normal Nr. 8 Târgu Jiu
Târgu Jiu
Grădinița cu Program Normal Nr. 14 Târgu Jiu
Târgu Jiu
Încă 10 școli...

Hunedoara

CJRAE Hunedoara
Deva
CCD Hunedoara
Deva
Colegiul „I. Mincu” Deva
Deva
Colegiul Național „Decebal” Deva
Deva
Colegiul Național Sportiv „Cetate” Deva
Deva
Colegiul Tehnic „Transilvania” Deva
Deva
Colegiul Tehnic Energetic „D. Hurmuzescu” Deva
Deva
Liceul de Arte „Sigismund Toduță” Deva
Deva
Liceul Tehnologic „G. Moisil” Deva
Deva
Liceul Teoretic „S. Drăgoi” Deva
Deva
Liceul Teoretic „Teglas Gabor” Deva
Deva
Liceul Teoretic „Traian” Deva
Deva
Școala Gimnazială „Andrei Șaguna” Deva
Deva
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 7 Deva
Deva
Colegiul Economic „E. Gojdu” Hunedoara
Hunedoara
Încă 35 școli...

Iași

ISJ Iași
Iași
CCD Iași
Iași
CJRAE Iași
Iași
CJAPP Iași
Iași
Colegiul Național Iași
Iași
Colegiul Național „Costache Negruzzi” Iași
Iași
Liceul cu Program Sportiv Iași
Iași
Liceul Teoretic „Vasile Alecsandri” Iași
Iași
Liceul Waldorf Iași
Iași
Școala Gimnazială „Alecu Russo” (Nr. 40) Iași
Iași
Școala Gimnazială „Alexandru cel Bun” Iași
Iași
Școala Gimnazială „Alexandru Vlahuță” (Nr. 3) Iași
Iași
Școala Gimnazială „B. P. Hașdeu” Iași
Iași
Școala Gimnazială „Dimitrie A. Sturdza” (Nr. 43) Iași
Iași
Școala Gimnazială „Ion Ghica” Iași
Iași
Încă 29 școli...

Mureș

CCD Mureș
Tîrgu Mureș
CJRAE Mureș
Tîrgu Mureș
CJAP Mureș
Tîrgu Mureș
Colegiul Agricol „Traian Săvulescu” Tîrgu Mureș
Tîrgu Mureș
Colegiul Economic „Transilvania” Tîrgu Mureș
Tîrgu Mureș
Colegiul Național „Alexandru Papiu Ilarian” Tîrgu Mureș
Tîrgu Mureș
Colegiul Național „Unirea” Tîrgu Mureș
Tîrgu Mureș
Liceul Tehnologic „Aurel Perșu” Tîrgu Mureș
Tîrgu Mureș
Liceul Tehnologic „Avram Iancu” Tîrgu Mureș
Tîrgu Mureș
Liceul Vocațional de Artă Tîrgu Mureș
Tîrgu Mureș
Școala Gimnazială „Alexandru Ioan Cuza” Tîrgu Mureș
Tîrgu Mureș
Școala Gimnazială „Dacia” Tîrgu Mureș
Tîrgu Mureș
Școala Gimnazială „Dr. Bernády György” Tîrgu Mureș
Tîrgu Mureș
Școala Gimnazială „Liviu Rebreanu” Tîrgu Mureș
Tîrgu Mureș
Școala Gimnazială „Nicolae Bălcescu” Tîrgu Mureș
Tîrgu Mureș
Încă 43 școli...

Neamț

Seminarul Teologic Ortodox „Veniamin Costachi” Mănăstirea Neamț
Mănăstirea Neamț

Olt

CJRAE Olt
Slatina
CCD Olt
Slatina
Colegiul Național „Ion Minulescu” Slatina
Slatina
Colegiul Național „Radu Greceanu” Slatina
Slatina
Colegiul Național Vocațional „Nicolae Titulescu” Slatina
Slatina
Colegiul Național Agricol „Carol I” Slatina
Slatina
Colegiul Economic „P. S. Aurelian” Slatina
Slatina
Colegiul Tehnic „Alexe Marin” Slatina
Slatina
Colegiul Tehnic Metalurgic Slatina
Slatina
Liceul cu Program Sportiv Slatina
Slatina
Școala Gimnazială „Constantin Brâncoveanu” Slatina
Slatina
Școala Gimnazială „Eugen Ionescu” Slatina
Slatina
Școala Gimnazială „George Poboran” Slatina
Slatina
Școala Gimnazială „Nicolae Iorga” Slatina
Slatina
Școala Gimnazială „Ștefan Protopopescu” Slatina
Slatina
Încă 63 școli...

Prahova

CCD Prahova
Ploiești
CJRAE Prahova
Ploiești
Colegiul Național „Alexandru Ioan Cuza” Ploiești
Ploiești
Școala Gimnazială „Grigore Moisil” Ploiești
Ploiești
Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Ploiești
Ploiești
Școala Gimnazială „Nicolae Iorga” Ploiești
Ploiești
Școala Gimnazială „Sf. Vineri” Ploiești
Ploiești
Liceul Tehnologic „Constantin Cantacuzino” Băicoi
Băicoi
Școala Gimnazială „Mihai Viteazul” Boldești-Scăeni
Boldești-Scăeni
Școala Gimnazială Nr. 2 Boldești-Scăeni
Boldești-Scăeni
Colegiul Național „Nicolae Grigorescu” Câmpina
Câmpina
Colegiul Tehnic „Constantin Istrati” Câmpina
Câmpina
Liceul „Simion Stolnicu” Comarnic
Comarnic
Liceul Tehnologic Gheaba (Măneciu)
Gheaba
Școala Gimnazială Liliești (Băicoi)
Liliești
Încă 7 școli...

Sibiu

ISJ Sibiu
Sibiu
CCD Sibiu
Sibiu
CJRAE Sibiu
Sibiu
Colegiul Național „Gheorghe Lazăr” Sibiu
Sibiu
Colegiul Național „Octavian Goga” Sibiu
Sibiu
Colegiul Național „Samuel Von Brukenthal” Sibiu
Sibiu
Colegiul Național Pedagogic „Andrei Șaguna” Sibiu
Sibiu
Colegiul Economic „G. Barițiu” Sibiu
Sibiu
Liceul de Artă Sibiu
Sibiu
Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Sibiu
Sibiu
Liceul Teoretic „C. Noica” Sibiu
Sibiu
Colegiul Tehnic Energetic Sibiu
Sibiu
Colegiul Tehnic „Cibinium” Sibiu
Sibiu
Colegiul Tehnic „Independența” Sibiu
Sibiu
Colegiul Agricol „D. P. Barcianu” Sibiu
Sibiu
Încă 174 școli...

Tulcea

CJRAE Tulcea
Tulcea
Colegiul Dobrogean „Spiru Haret” Tulcea
Tulcea
Liceul Teoretic „Ion Creangă” Tulcea
Tulcea
Liceul De Arte „George Georgescu” Tulcea
Tulcea
Liceul Teoretic „Grigore Moisil” Tulcea
Tulcea
Liceul Tehnologic „Ion Mincu” Tulcea
Tulcea
Colegiul Tehnic „Henri Coandă” Tulcea
Tulcea
Colegiul Agricol „Nicolae Cornățeanu” Tulcea
Tulcea
Colegiul Economic „Delta Dunării” Tulcea
Tulcea
Colegiul „Anghel Saligny” Tulcea
Tulcea
Colegiul „Brad Segal” Tulcea
Tulcea
Seminarul Teologic Ortodox Tulcea
Tulcea
Școala Profesională „Danubius” Tulcea
Tulcea
Școala Gimnazială „Alexandru Ciucurencu” Tulcea
Tulcea
Școala Gimnazială „Constantin Găvenea” Tulcea
Tulcea
Încă 71 școli...

Vaslui

CJRAE Vaslui
Vaslui
Liceul Teoretic „Mihail Kogălniceanu” Vaslui
Vaslui
Liceul Teoretic „Emil Racoviță” Vaslui
Vaslui
Liceul „Ștefan Procopiu” Vaslui
Vaslui
Colegiul Economic „Anghel Rugină” Vaslui
Vaslui
Școala Gimnazială „Al. I. Cuza” Vaslui
Vaslui
Școala Gimnazială Nr. 2 „Dimitrie Cantemir” Vaslui
Vaslui
Școala Gimnazială Nr. 3 „Constantin Parfene” Vaslui
Vaslui
Școala Gimnazială Nr. 4 „Elena Cuza” Vaslui
Vaslui
Școala Gimnazială Nr. 5 „Ștefan cel Mare” Vaslui
Vaslui
Școala Gimnazială Nr. 6 „Mihai Eminescu” Vaslui
Vaslui
Școala Gimnazială Nr. 7 „Constantin Motaș” Vaslui
Vaslui
Școala Gimnazială Nr. 8 „Alexandra Nechita” Vaslui
Vaslui
Școala Gimnazială Nr. 9 „Vasile Alecsandri” Vaslui
Vaslui
Școala Gimnazială Nr. 10 „Mihail Sadoveanu” Vaslui
Vaslui
Încă 127 școli...

Vâlcea

CJRAE Vâlcea
Râmnicu Vâlcea
Colegiul Economic Râmnicu Vâlcea
Râmnicu Vâlcea
Colegiul Energetic Râmnicu Vâlcea
Râmnicu Vâlcea
Colegiul Forestier Râmnicu Vâlcea
Râmnicu Vâlcea
Colegiul Național „Alexandru Lahovari” Râmnicu Vâlcea
Râmnicu Vâlcea
Colegiul Național „Mircea cel Bătrân” Râmnicu Vâlcea
Râmnicu Vâlcea
Colegiul Național de Informatică „Matei Basarab” Râmnicu Vâlcea
Râmnicu Vâlcea
Liceul „Antim Ivireanu” Râmnicu Vâlcea
Râmnicu Vâlcea
Liceul de Arte „Victor Giuleanu” Râmnicu Vâlcea
Râmnicu Vâlcea
Liceul Tehnologic „Căpitan Nicolae Pleșoianu” Râmnicu Vâlcea
Râmnicu Vâlcea
Liceul Tehnologic „Ferdinand I” Râmnicu Vâlcea
Râmnicu Vâlcea
Liceul Tehnologic „General Magheru” Râmnicu Vâlcea
Râmnicu Vâlcea
Liceul Tehnologic „Henri Coandă” Râmnicu Vâlcea
Râmnicu Vâlcea
Liceul Tehnologic „Oltchim” Râmnicu Vâlcea
Râmnicu Vâlcea
Școala Gimnazială „Anton Pann” Râmnicu Vâlcea
Râmnicu Vâlcea
Încă 130 școli...

Vrancea

CJRAE Vrancea
Focșani
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 18 Focșani
Focșani
Colegiul Tehnic „Gheorghe Balș” Adjud
Adjud
Liceul Tehnologic „Eremia Grigorescu” Mărășești
Mărășești
Școala Gimnazială Vânători
Vânători

Constanța

Școala Gimnazială Nr. 43 „Ferdinand” Constanța
Constanța

Sălaj

CJRAE Sălaj
Zalău
Colegiul Național „Silvania” Zalău
Zalău
Colegiul Național „Simion Bărnuțiu” Șimleu Silvaniei
Șimleu Silvaniei
Colegiul Tehnic „Alesandru Papiu Ilarian” Zalău
Zalău
Colegiul Tehnic „Iuliu Maniu” Șimleu Silvaniei
Șimleu Silvaniei
Liceul Pedagogic „Gheorghe Șincai” Zalău
Zalău
Liceul Teoretic „Ion Agârbiceanu” Jibou
Jibou
Liceul Ortodox „Sf. Nicolae” Zalău
Zalău
Liceul Reformat „Wesselenyi” Zalău
Zalău
Liceul Tehnologic „Voievodul Gelu” Zalău
Zalău
Liceul Tehnologic „Mihai Viteazul” Zalău
Zalău
Liceul cu Program Sportiv „Avram Iancu” Zalău
Zalău
Liceul de Artă „Ioan Sima” Zalău
Zalău
Liceul Tehnologic „Ioan Ossian” Șimleu Silvaniei
Șimleu Silvaniei
Liceul Tehnologic „Gheorghe Pop de Băsești” Cehu Silvaniei
Cehu Silvaniei
Încă 99 școli...

Arad

CJAP Arad
Arad
Colegiul Național „Elena Ghiba Birta” Arad
Arad
Colegiul Național „Moise Nicoară” Arad
Arad
Colegiul Național „Preparandia Dimitrie Țichindeal” Arad
Arad
Colegiul Național „Vasile Goldiș” Arad
Arad
Colegiul „Csiky Gergely” Arad
Arad
Colegiul de Arte „Sabin Drăgoi” Arad
Arad
Colegiul Economic Arad
Arad
Colegiul Tehnic „Aurel Vlaicu” Arad
Arad
Colegiul Tehnic de Construcții și Protecția Mediului Arad
Arad
Colegiul Tehnologic de Industrie Alimentară Arad
Arad
Liceul cu Program Sportiv Arad
Arad
Liceul Național de Informatică Arad
Arad
Liceul Teoretic „Adam Muller Guttenbrunn” Arad
Arad
Liceul Tehnologic „Francisc Neuman” Arad
Arad
Încă 33 școli...

Teleorman

Casa Corpului Didactic Teleorman
Alexandria
Centrul Școlar de Educație Incluzivă Alexandria
Alexandria
Centrul Școlar de Educație Incluzivă Roșiorii de Vede
Roșiorii de Vede
CJRAE Teleorman
Alexandria
Clubul Copiilor Roșiorii de Vede
Roșiorii de Vede
Clubul Copiilor Turnu Măgurele
Turnu Măgurele
Clubul Copiilor Zimnicea
Zimnicea
Clubul Sportiv Școlar Alexandria
Alexandria
Clubul Sportiv Școlar Roșiorii de Vede
Roșiorii de Vede
Clubul Sportiv Școlar Turnu Măgurele
Turnu Măgurele
Colegiul Național „Alexandru Ioan Cuza” Alexandria
Alexandria
Colegiul Național „Anastasescu” Roșiorii de Vede
Roșiorii de Vede
Colegiul Național „Unirea” Turnu Măgurele
Turnu Măgurele
Colegiul Național Pedagogic „Mircea Scarlat” Alexandria
Alexandria
Liceul Tehnologic „Andrei Șaguna” Botoroaga
Botoroaga
Încă 142 școli...

Satu Mare

Casa Corpului Didactic „Dariu Pop” Satu Mare
Satu Mare
Centrul Județean De Excelență Satu Mare
Satu Mare
Centrul Județean De Resurse Şi Asistență Educațională Satu Mare
Satu Mare
Centrul Școlar Pentru Educație Incluzivă Satu Mare
Satu Mare
Clubul Copiilor Carei
Satu Mare
Colegiul Economic „Gheorghe Dragoș” Satu Mare
Satu Mare
Colegiul Național „Doamna Stanca” Satu Mare
Satu Mare
Colegiul Național „Ioan Slavici” Satu Mare
Satu Mare
Colegiul Național „Kolcsey Ferenc” Satu Mare
Satu Mare
Colegiul Național „Mihai Eminescu” Satu Mare
Satu Mare
Grădinița „Magic Kids” Satu Mare
Satu Mare
Grădinița Adventistă Cu Program Prelungit „Albinuța” Halmeu
Halmeu
Liceul Cu Program Sportiv Satu Mare
Satu Mare
Liceul De Arte „Aurel Popp” Satu Mare
Satu Mare
Liceul Reformat Satu Mare
Satu Mare
Încă 100 școli...